ÖVRIGT / Mattor / Chi-chi 4756003
nr 475 6003
Chi-chi
Tidigt 1900-tal , 128x162, jämnt ställvis hårdare slitage, påsydda fransar, even partly heavier wear, new fringes
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.200 kr
måndag 2 juli 2007
2/7 15:16:04